Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
The Art of Parking
W szybko zmieniającym się świecie XXI. wieku potrzebne są rozwiązania wychodzące naprzeciw wzrostowi motoryzacji, rozwojowi technicznemu, potrzebom redukcji zanieczyszczenia i zmianom oczekiwań społecznych.
The Art of Parking
The Art of Parking
The Art of Parking
The Art of Parking

Zasoby

teamwork planningEPS global jest jedną z najbardziej doświadczonych grup rozwoju transportowego i urbanistycznego w Europie Środkowo-Wschodniej, co stanowi gwarancję ponadprzeciętnej skuteczności i fachowości. Kiedy trzeba, wyprzedzamy problemy, jesteśmy innowacyjni, a kiedy trzeba, rozwiązujemy problemy. Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności to dla nas nie tylko wizja, ale część naszej pracy i życia. Projekty dotyczące urbanistyki i zmniejszenia ruchu drogowego nie są po prostu pracą, ale misją, która stwarza nam możliwość nawiązywania nowych kontaktów.

Dążymy do nawiązywania długookresowych i trwałych kontaktów z inwestorami, samorządami i lokalnymi organizacjami. By to uzyskać, w chwili przystępowania do projektu określamy naszą strategię, zobowiązania i zapewniamy wsparcie finansowe, potrzebne do realizacji inwestycji.

EPS z zaangażowaniem wspiera koncepcję rozwoju zrównoważonego. Naszym celem jest synchronizować interesy społeczne, ekonomiczne i środowiskowe. Ufamy, że możliwe jest zachowanie równowagi między generowaniem zysku, zaspokajaniem potrzeb społeczeństwa i ochroną środowiska. Wierzymy w staranne, dokładnie przemyślane projekty, kładziemy nacisk na rozwój przestrzeni publicznych i infrastruktury, by tworzyć dla mieszkańców otoczenie, w którym można bez przeszkód się poruszać i utrzymywać kontakty międzyludzkie.

Wierzymy, że mamy zobowiązania wobec społeczności. Wierzymy, że nasze projekty tworzą wartość w dłuższej perspektywie, przyczyniając się do poprawy jakości życia. Wierzymy w to, że między potrzebami transportowymi, biznesowymi i społecznymi może istnieć równowaga.

Celem naszych projektów jest zmniejszenie zużycia energii, emisji zanieczyszczeń i zachowanie zasobów naturalnych.

Kontakt z nami

EPS Global Zrt. 
1071 Budapest, Peterdy utca 6.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Email:
Nazwa:
Telefon:
Wiadomość: